(Frazer Harrison / Getty Images ATI jaoks)
CBS oli suur võitja, kes kogus 44. aastapäeval Daytime seitse karikat Emmy auhinnad , mis toimus pühapäeval Pasadena kodanikuauditooriumis. ABC viis koju viis.
Üldhaigla (neli), Noored ja rahutud (kolm), Julge ja ilus (kaks) ja Steve Harvey (kaks) kuulusid ka öiste trofee saajate hulka.
Mary Hart kohta Meelelahutus täna autasustati elutöö preemiaga.
Maarja võlu, vaimukus ja intelligentsus tegid ta meelelahutusuudiste žanris kõige usaldusväärsemaks ankruks, ütles Rahvusliku Televisioonikunsti ja -teaduste akadeemia president Bob Mauro. Täna õhtul tõstame klaasi tema pika karjääri ning kõigi meeste ja naiste seas, kes teevad Daytime'i televisioonist ühe meelelahutustööstuse põhitegevuse.
Vaadake allpool valitud suuremate kategooriate võitjate nimekirja. Täieliku loendi ja saate vaatamiseks veebis külastage veebisaiti Televisiooniakadeemia veebisait .
Silmapaistev draamasari
Üldhaigla —VÕITJA
Julge ja ilus
Meie elupäevad
Noored ja rahutud
Silmapaistev mängunäitus
Jeopardia! - VÕITJA
Kuulsuste nimemäng
Perekonna vaen
Teeme diili
Hind on õige
Silmapaistev hommikuprogramm
Tere hommikust Ameerika —VÕITJA
CBS pühapäeva hommikul
CBS täna hommikul
Täna saade
Silmapaistev vestlussaade / informatiivne
Dr Ozi näitus —VÕITJA
Närimine
Steve Harvey
Larry King nüüd
Köök
Silmapaistev vestlussaade / meelelahutus
The Ellen DeGeneres Näita —VÕITJA
Jutt
Vaade
Maury
Ela Kellyga
Silmapaistev meelelahutusuudiste programm
Meelelahutus täna —VÕITJA
Juurdepääs Hollywoodi
E! Uudised
Lisa
Toote väljaanne
Väljapaistev Peaosatäitja draamasarjas
Gina Tognoni, Noored ja rahutud —VÕITJA
Nancy Lee Grahn, Üldhaigla
Heather Tom, Julge ja ilus
Jess Walton, Noored ja rahutud
Laura Wright, Üldhaigla
Silmapaistev peaosatäitja draamasarjas
Scott Clifton, Julge ja ilus —VÕITJA
Peter Bergman, Noored ja rahutud
Billy Flynn, Meie elupäevad
Vincent Irizarry, Meie elupäevad
Kristoff St. John, Noored ja rahutud
Silmapaistev kõrvalosatäitja draamasarjas
Kate Mansi, Meie elupäevad —VÕITJA
Stacy Haiduk, Noored ja rahutud
Anna Maria Horsford, Julge ja ilus
Finola Hughes, Üldhaigla
Kelly Sullivan, Noored ja rahutud
Silmapaistev kõrvalosatäitja draamasarjas
Steve Burton, Noored ja rahutud —VÕITJA
John Aniston, Meie elupäevad
Tšaadi duell, Üldhaigla
Jeffrey Vincent Parise, Üldhaigla
James Reynolds, Meie elupäevad
Silmapaistev mängude saatejuht
Steve Harvey , Perekonna vaen —VÕITJA
Wayne Brady, Teeme diili
Craig Ferguson, Kuulsuste nimemäng
Pat Sajak, Õnneratas
Alex Trebek, Jeopardia!
Silmapaistev informatiivne vestlussaate host
Steve Harvey, Steve Harvey —VÕITJA
Mario Batali, Carla Hall, Clinton Kelly, Daphne Oz, Michael Symon, Närimine
Dr. Mehmet Oz, Dr Ozi näitus
Larry King, Larry King nüüd
Sunny Anderson, Katie Lee, Jeff Mauro, Marcela Valladolid, Geoffrey Zakarian, Köök
Chris Hedges, Kontaktisikul
Silmapaistev meelelahutusjuttude saatejuht
Julie Chen, Sara Gilbert, Sharon Osbourne , Aisha Tyler, Sheryl Underwood, Jutt —VÕITJA
Wendy Williams, Wendy Williamsi näitus
Whoopi Goldberg , Joy Behar, Candace Cameron Bure, Raven Symone, Paula Faris, Sara Haines, Jedediah Bila, Sunny Hostin, Vaade
Harry Connick noorem, Harry
Tamar Braxton, Adrienne Houghton, Loni Love, Jeannie Mai, Tamera Mowry-Housley, Päris
Kelly Ripa, Otseülekanne Kellyle
Silmapaistev draamasarja lavastusmeeskond
Üldhaigla —VÕITJA
Julge ja ilus
Meie elupäevad
Noored ja rahutud
Silmapaistev draamasarja kirjutusmeeskond
Noored ja rahutud —VÕITJA
Julge ja ilus
Meie elupäevad
Üldhaigla
Silmapaistev kulinaarne programm
Sööge maailma koos Emeril Lagasse'ga —VÕITJA
Ameerika katseköök
Paljajalu Contessa: tagasi põhitõdede juurde
Guy’s Big Bite
Peakoka mõistus
Trisha lõunapoolne köök
Silmapaistev eriklassi animeeritud programm
Lennule minek - VÕITJA
Poiss, kes õppis lendama
Armastuslugu
Oktoonautid
Trollijahtijad
Silmapaistev digitaalne päevane draamasari
Lahesari —VÕITJA
Punane lind
Tainted Dreams
Karm armastuse veebisari
Veneetsia seeria
Silmapaistvad laste- või perevaate sarjad
Anna —VÕITJA
Annedroidid
Veider salk
See lihtsalt sisse
Xploration DIY Sci
Silmapaistev laste animeeritud programm
Lost in Oz: Laiendatud seiklus —VÕITJA
Disney Milo Murphy seadus
Draakonid: võidusõit Edge + juurde
LEGO Tähtede sõda : Vabamüüja seiklused
Hr Peabody ja Shermani näitus
Silmapaistev eelkooliealiste lastesari
Seesami tänav —VÕITJA
Bookaboo
Dino Dan: Treki seiklused
Mutt ja asjad
Päikseline külg üles
Silmapaistev eelkooliealiste laste animeeritud programm
Lumine päev —VÕITJA
Küsige StoryBotsilt
Pulk + kass
Trummeleht
Wallykazam!
Silmapaistev esineja laste-, eelkooliealiste laste või pere vaatamise programmis
Isaac Kargten, Veider salk —VÕITJA
Adrianna Di Liello, Annedroidid
Ryan Dillon, Seesami tänav
Addison Holley, Annedroidid
Jack McBrayer, Veider salk
Silmapaistev esineja animeeritud programmis
Kelsey Grammer, Trollijahtijad —VÕITJA
Danny Jacobs, Tere, kuningas Julien
Kate McKinnon, Looduse kass
Andy Richter, Tere, kuningas Julien
Rick Zieff, Tomi ja Jerry näitus
Silmapaistev juriidiline / kohtusaali programm
Kohtunik Judy —VÕITJA
Lauren Lake’i isaduskohus
Rahvakohus
Kuum pink
Kohtunik Mathis
Silmapaistva elustiili programm
Kirbuturu klapp —VÕITJA
George päästmiseks
Kodu lihtsaks tehtud
Elu järv
Avatud maja